TEMEL İLKELERİMİZ

20 yıllık çalışma süremizde bir çok konuda uzmanlaştık ve müştarilerimiz için sürekli kendimizi yeniledik, geliştirdir.

BİZİM MİSYONUMUZ

Herşeyden önemlisi sağlıktır. Yaptımız işlerimizde insan sağlığını hep ön planda tutmak ve sağlıklı ürün sunmaktır amacımız. Elyaf & Kapitone sektörü basit gözükebilir ama binlerce insana hizmet verdiğinizi düşündüğünüzde sorumluluk gerektiren bir iştir. Kalite standartlarımızı her geçen gün dahada iyileştiriyoruz.

BİZİM VİZYONUMUZ

Yaptığımız işi severek yapıyoruz buda kaliteyi güveni artırıyor. Çalışanlarımızı seçerken kültürel değerlerimizi referans alıyoruz. Her zaman hızlı güvenilir ve sağlıklı hizmet vermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin görüşleride bizlere yön veriyor.

Sektör Alanlarımız

Şu anda 8 ayrı sektör için çalışıyoruz. Yenilenen kadromuzla birlikte bu sayıyı artırma yönünde çalışmalarımız var. Önceliğimiz sağlık ve güven.

KRL Elyaf & Kapitone

Tarihçemiz

1998 yılında bursada küçük bir tezgahla başladık. O sene sadece 6 noktaya hizmet verdik. Kalite sıtandartlarımızı sürekli yüksek tuttuk ve hiçbir zaman ödün vermedik. Bizimle çalışan müşterilerimizi dinliyoruz ve onların istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Bu sene 120 noktaya hizmet vermekteyiz. Temiz ve kaliteli hizmet için daha çok çalışıyoruz. Sağ taraftaki tabloda bu yılki hedeflerimiz bulunmaktadır.

 • Çeşitlilik
  %
 • Farklı sektörler
  %
 • Şubeler
  %
 • Çalışanlar
  %
 • Hizmet
  %